Couture 2022/23

Jednoduché, ale technicky propracované modely siluet nepodléhajících času jsou rozhýbané zvlněnými liniemi a diagonálním členěním i kombinací různorodých materiálů a struktur. Vrstvení a spojování materiálů a jejich povrchů reflektuje plynutí času, jeho optiku a členitost. Současně je to návrhářčin způsob, jak docílit co nejlepší možné formy.

Siluety jsou oblečené, přesto transparentní nebo s průhledy odhalujícími kůži - stojáčky zahalují partie krku a přecházejí ve vlající šály, linie rozepnutých knoflíčků z křišťálu nebo perliček tvoří vysoké rozparky na zadních dílech šatů. Modely pracují i s kontrastem vzdušných a těžších materiálů a jejich pohybem. Hedvábný šifon, tylové plisé s malými pajetkami, krajku a výšivku doplňuje envers satén či umělá kůže. Převážně monochromatická barevnost modelů se soustředí na detaily tvořené v ploše pouhými odlesky. Černá a odstíny bílé a pudrové jsou osvěženy akcenty červené. 

Foto: Jakub Gulyás pro Vogue CS

 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.