Hedvábná (vá) noční kolekce s Taťánou G. Brzobohatou

Taťána Gregor Brzobohatá & Zuzana Kubíčková

Závěr roku spojený s obdarováváním více než kterýkoli jiný čas přiměl návrhářku Zuzanu Kubíčkovou realizovat kolekci pyžam a županů, kterou nosila už dlouho v hlavě, a která je k obdarování milované osoby doslova stvořená. „Značka Pop je o tom dobře se cítit a současně dobře vypadat,“ říká návrhářka. „A pro mě je to stejně důležité venku i doma, v soukromí, “ vysvětluje Zuzana, proč značku Pop rozšiřuje o domácí oblečení. Tváří kampaně k nové kolekci pyžámek a županů se stala Taťána Gregor Brzobohatá. „Táňa má přirozenou eleganci a šarm – je velmi ženská a smyslná a přesně odpovídá tomu, jak si představuji zdravě sebevědomou ženu, která chce být krásná a chce být vidět,“ říká Zuzana. Kolekcí domácího a nočního prádla Pop tak spolupráce s Taťánou Gregor Brzobohatou začíná a dále se rozšíří i na Couture kolekce a zakázkovou tvorbu. „Taťána se ve svých mnoha rolích – modelky, zakladatelky nadace i manželky – ocitá na řadě společenských akcích, kam se hodí vynést speciální róbu. A tak se Táňa stane osobností, která v reálném kontextu představí Couture modely a rovněž šaty představující naši zakázkovou tvorbu,“ doplňuje návrhářka. 

 

Kolekce nočního a domácího oblečení 

Nová kolekce pyžam obsahuje klasický propínací kabátek, top na ramínka, top ve střihu volnějšího trička, dlouhé kalhoty a šortky. Vše z hladkého a lehkého hedvábí pro ten nejpříjemnější pocit. Jednotlivé kusy jsou volně kombinovatelné a doplňuje je župánek v kimonovém stylu. V nabídce jsou čtyři barevné varianty (smetanová, pudrová, tmavě modrá a černá). Černá verze je navíc dostupná i v lesklém provedení. Poprvé jsou k dispozici také pánské modely. Pyžamo s dlouhými nohavicemi a klasickým propínacím kabátkem a pánský župan, vše rovněž z čistého hedvábí, jsou v nabídce v černé barvě s kontrastními paspulkami. 

Kolekce je v prodeji na www.popbyzk.com. Objednáte-li si cokoli z kolekce do Vánoc, obdržíte vybrané kusy v dárkové krabici převázané saténovou stuhou. 

 

Foto: Lukáš Dvořák

Make-up & hair: Hristina Georgievska

Set design: Klára Tománková

Poděkování hotelu Four Seasons Praha za poskytnutí prostor k fotografování. 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.