Nová kolekce Couture 2020

"Už dlouho mě lákala představa moci se zabývat tradičními prvky v dámské módě. Sako je zlatý hřeb krejčovského umu, protože za jeho tvorbou se krom jiného skrývá vysoká technická náročnost a řemeslná zručnost. Podle vypracování saka hned poznáte, s kým máte tu čest... Navíc střihově dokonalé a dobře propracované sako se v dnešní nabídce často neobjevuje. Přitom historicky bylo vždy v nějaké podobě přítomné v dámském šatníku a patří mezi jeho základní prvky," říká k nové kolekci Zuzana.

15 modelů oplývá výrazně ženskou siluetou s úzkým pasem a klenutými boky. Forma saka je velmi propracovaná, předimenzovaná, saka jsou vyztužená, vypolstrovaná a pracují s různými technickými prvky vycházejícími na povrch. Výztuže a výplně jsou přiznané a místy se stávají i samostatným oděvem. Ani tentokrát nechybí prádlové prvky "propašované" do svrchního oděvu. Na přiznané prvky spodního prádla pak navazují korzetové modely, které kolekci sak doplňují.

Dominantním materiálem je vlněný dvojitý krep, jemuž sekunduje hedvábná organza se saténovým leskem, transparentní nylon, hedvábný samet, to vše střídmě dozdobené flitry. Barvy jsou plné a živé. Purpurovou, základní modrou, cukrově růžovou a teplou okrově žlutou doplňuje černá a tělová. Práce s barvou je monochromatická; i knoflíky jsou potažené látkou. Kromě jemných akcentů lesku a třpytu flitrů jsou jediným zdobným prvkem kontrastní paspulky zvýrazňující siluety. 

 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.