Nová kolekce Pop 2021

Dosavadní Pop tvoří základ šatníku; novou kolekcí se dostáváme o stupeň výš. Od klasiky směrem k uvolněnější, měkčí siluetě. Současně kolekce ukazuje podobu jednoho oděvu v různých materiálových provedeních. Večerní tkanině s lurexovým vláknem kontrastuje přírodně působící bouclé a samozřejmě nechybí krajka – tentokrát bavlněná s kontrastní nití a barevnou podšívkou. Barevná paleta složená z odstínů červené, zelené a modré doplněných o starorůžovou a smetanově bílou zaujme na první pohled.

V kolekci najdeme pouzdrové sukně v midi délce, minisukně, šaty od štíhlé siluety až po úplně volnou a od nich odvozené topy a tuniky, kabátky zaoblených tvarů, kalhoty a košile z hedvábného taftu nebo lehké jemné vlny či šortky ke kolenům. Vázání objevující se na několika modelech dává možnost volby, jak moc bude silueta zúžená. Kolekci doplňují brože z českého křišťálu vytvořené společností Preciosa a kožené rukavice s hedvábnou podšívkou. Samostatné modely jsou jednoduché, ovšem když se poskládají dohromady a ozdobí broží, působí celek velmi noblesně.

 

Pop 2021 kampaň 

foto: Jakub Gulyás

art direction: Jan Králíček

modelka: Barbora M - MY Agency

make up: Hristina Georgievska

vlasy: Mirka Myšička Hajdová

produkce: Radovan Jelínek, Indep 

Za výrobu křišťálových doplňků děkujeme PRECIOSA Components.

 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.