Nová kolekce Pop & Couture 2020

Kolekce pro rok 2020 je naše verze power dressing. Byznys styl, kde je ve střizích náznak formálnosti a reprezentativnosti, ale převládá ženský element. Ten se projevuje v podobě průsvitných a lesklých látek, měkkých siluet i lehké drapérie a detailů jako jsou volány či vázačky. Siluety nezapřou inspiraci stylem devadesátých let – zvýrazněná linie pasu, velká ramena, nařasené rukávy a nabírané kalhoty modelující boky. A kromě mnoha přírůstků do naší "nekonečné" ready to wear linie Pop - snadno kombinovatelným a slušivým základním stavebním kamenům šatníku - zde najdete i modely reprezentující naší ateliérovou tvorbu. 

Jedná se o celoroční kolekci, čemuž odpovídá také široká škála použitých materiálů. Tradiční pánské oblekové merino vlně kontrastuje lesklý satén, hedvábný marocain, saténová organza, vyšívaný tyl s žinylkou a nechybí třpytivé materiály jako lurex, tyl s křišťálem, flitry či crystal net. Paletou neutrálních tónů šedé, karamelové, béžové, čokoládové a různých odstínů bílé probleskují další barevné akcenty jako je pudrová, lila, nebesky modrá, smaragdově zelená či zastřená světle zelená. Ve spolupráci s Preciosou jsou vybrané modely zdobené broušenými kameny z českého křišťálu. Pracujeme s nimi ovšem minimalisticky – křišťály kopírují motiv látky a posázené do linií kostky glencheck se jen sem tam zablyští a tím ještě více podtrhují propojení mužského a ženského principu této kolekce.

 

Foto Marek Mičánek

Styling Jan Králíček

Modelka Barbora Mosorjakova, Elite Model Management Prague

Make up Hristina Georgievská

Hair Mirka Myšička Hajdová

Produkce Radovan Jelínek Indep, Tomáš Ric

Video Marek Myšička

Za poskytnutí lokace děkujeme Vinařství LAHOFER a studiu Chybík+Krištof.

Za poskytnutí křišťálových komponentů děkujeme PRECIOSA Components.

 

 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.