Nový ateliér & showroom

 

Nový ateliér v nárožním domě s výhledem na Vinohradskou třídu i do ulice Anny Letenské je o poznání větší a prostornější. To byl také hlavní důvod ke změně. 

Oproti původnímu ateliéru jsou teď šicí dílna a přípravna, kde se stříhají látky, umístěné vedle sebe a všechny místnosti jsou průchozí. Vedle přijímacího pokoje je showroom, na něj navazuje stříhárna se Zuzaniným pracovním stolem a na ni šicí dílna. Výrazně větší je i zázemí, kde se nachází sklad, šatna, prostor na odpočinek atd.

Uspořádání prostoru a vybavení interiéru navrhl grafický designér Tomáš Machek, zakladatel kreativního studia Side2, který se Zuzanou dlouhodobě spolupracuje a je mimo jiné autorem vizuální identity obou značek - Zuzana Kubíčková i Pop. Zajímavým prvkem je například využití okenních výklenků, které slouží jako zkušební kabiny, a díky světlým poloprůsvitným závěsům mají příjemné tlumené světlo.

Ateliér slouží současně jako showroom a také výhradní prodejní místo prêt-à-porter linie Pop. Přijďte se podívat na novinky, které nenajdete na webu ani e-shopu, a případně doplnit váš šatník na nadcházející jaro. Termín si domluvte přes email nebo Facebook - rádi vás přivítáme kterýkoli pracovní den v čase dle dohody.

Foto: Filip Šlapal 

 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.