Ples v Rudolfinu 2020

Na sobotním Plese v Rudolfinu (29. února 2020) vynesly Miss World, česká topmodelka a zakladatelka Nadace "Krása pomoci" Taťána Gregor Brzobohatá a paní Olga Menzelová šaty z naší dílny. 

Táňa Brzobohatá oblékla dlouhé šaty s odhalenými zády z hedvábného sametu temně zelené barvy. „Chtěli jsme úplně jiný typ šatů, než jaké jsme pro Táňu šili na Ples jako Brno. A první, co nás zaujalo, byl materiál a barva. Jednak není samet pro plesové šaty úplně běžným  materiálem a za druhé je práce se sametem vždy výzva. Samet je na zpracování velmi náročný a aspoň částečně se vždy musí šít ručně. V neposlední řadě jsme chtěli nechat vyniknout Táni nádhernou postavu,“ popisuje vznik šatů Zuzana. 

V případě Olgy Menzelové byl prvním kritériem fakt, že si přála světlé šaty. „Olga Menzelová se cítí dobře ve světlých tónech a má ráda minimalistickou siluetu. Dlouhá pelerína ozvláštnila jednoduchý střih šatů a ve spojení s hedvábnou krajkou pošitou flitry vytvořila jemný harmonický komplet,“ říká k šatům Zuzana. 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.