Pop nově v Brně

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhne slavnostní představení značky Pop by Zuzana Kubíčková brněnským zákaznicím. Pop bude totiž nově zastoupen v Object concept storu. Slavnostní uvedení kolekce bude příležitostí pro zákaznice osobně se setkat s návrhářkou a také vidět, jak by jednotlivé kusy oblékla a kombinovala sama návrhářka.

Do Object concept storu, který je otevřený dva roky a nyní přestěhovaný do nových a větších prostor, si zvykli zákazníci chodit pro kvalitní a jedinečné zboží, které není jinde k mání. „Vybíráme artikly, které nemá každý další design shop a nejinak tomu je i s kolekcí Zuzany Kubíčkové,“ říká majitelka Objectu Jana Longaverová, v současné době jediného mimopražského prodejního místa značky Pop. V nabídce Object concept storu budou základní kusy z černo – bílé řady (dlouhé šaty, sukně, topy, mikiny), bestseller podzimní limitované kolekce zelený lurexový rolák a oblíbené doplňky – brože a límečky. 

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.