Představení novinek Pop 2019

V rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week byly 26. 3. představeny letošní novinky linie Pop. Značka Pop, jejíž název vychází se slova „populární“ nabízí oblíbené modely z naší dílny -  střihy, které se osvědčily, a které často poptávají zákaznice. Současně je Pop také symbolikou toho, že značka, jenž je k dostání převážně online, otevírá pop-up story na nejrůznějších místech. Od uvedení značky loni na jaře jste se tak s Popem mohli setkat například v centru Prahy v kavárně CafeCafe, ale také v centru Chodov či v salonu Stolen. Trvale je značka k dostání v našem vinohradském showroomu a v brněnském Object concept store.

Na loni uvedený praktický základ ve formě malých černých šatů, pouzdrových sukní, průsvitných topů, cigaretových kalhot či trenčkotu navazuje letošní o poznání uvolněnější kolekce. Rozevláté siluety rovných kalhot s vysokým pasem, plisovaných sukní či univerzálního kabátku / sáčka doplňují upravené střihy z předešlé řady – šaty a sukně mají nyní prodlouženou délku, mikiny a topy nové materiálové zpracování. Celkový look kolekce čítající 25 modelů je ležérnější a mladistvější, přesto se drží základní myšlenky poskytnout netrendový základ šatníku, který může sloužit po mnoho let. Jednotlivé kusy kolekce se přitom dají libovolně kombinovat. 

Barevnost kolekce podtrhuje myšlenku nadčasovosti, snadné nositelnosti a variability – pohybuje se na jemné paletě pudrových až meruňkových odstínů v kombinaci se zelenou a tmavě modrou.

Kolekce je k dostání online na www.zuzanakubickova.com a na všech aktuálních prodejních místech značky (showroom Zuzany Kubíčkové, Deelive design store, Showroom Luciela Taschen a Object concept store).

Novou kolekci provází kampaň, jehož stylingu se ujala Jana Kapounová. Autorkou fotografií je Anna Mrázek Kovačič. Modelky Lindu Novotnou (Exit Model Management) a Emily Schopper (Elite Prague) líčila Hristina Georgievska a česala Anna Plačková (Toni&Guy Salon Prague). Poděkování patří také stylistce Kláře Tománkové a hotelu The Emerald Prague.

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.