Video Zuzana Kubíčková Couture 2019 přehlídka na MBPFW

Přehlídka se uskutečnila v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week vpodvečer 3. září v budově Rudolfina. Spojení vznosné architektury, elegance baletního vystoupení a něžných modelů se setkalo s nadšeným přijetím. Kolekce je inspirovaná rozkvětem a optimismem doby, v níž vzniklo Rudolfinum. Modely jsou velkorysé, prosvětlené a plují kolem postavy, jako by byly ze vzduchu. Broušený křišťál odráží světlo v místnosti, tyl a peří tancují kolem těl. Vyvrcholením kolekce je světle zelená róba ušitá z jedinečné křišťálové sítě Preciosa. 

Tak velkolepá kolekce mohla vzniknout díky štědré podpoře partnerů. Společnost Preciosa poskytla křišťálové kameny a perle včetně šatonových růží Maxima, které jsou nejblyštivější svého druhu na světě. Na dramaturgii přehlídky se podílel umělecký soubor Baletu Národního divadla v choreografii jeho předních sólistů Ondřeje Vinkláta a Marka Svobodníka. Modelky na přehlídku zajistila agentura Ely Management, současně provozovatel výběrového butiku OUI. Všem partnerům patří náš vřelý dík.

Pop-Up
Pop-Up

Zuzana Kubickova a Cafe~Cafe Vás společně zvou na letní pop-up store nové značky Pop by Zuzana Kubíčková. Pop-up nabídne letní novinky značky a základní, nadčasové kusy dámského šatníku.