top of page
Snímek obrazovky 2023-02-10 v 17.24_edited.jpg
O značce

Prêt-à-Porter

Cesta od velkých módních kolekcí k dennímu nošení není cestou sestupu. Je povýšením vlastního stylu na novou úroveň. Myšlenka transformace nápadů i postupů vysoké krejčoviny do praktických a pohodlnějších, avšak stejně stylově definujících modelů se zrodila v Paříži na konci padesátých let a postupně ji převzala řada couture domů. Téměř vždy z popudu klientů, kteří toužili svůj společenský look vynést do ulic. Značka Zuzana Kubíčková představila svou první kolekci (PAP/RTW) v roce 2018 a pro jasné odlišení od linie vysoce společenských modelů nesla po prvních pět let název POP. Nyní vám tento nadčasový a propracovaný styl přinášíme pod jménem Zuzana Kubíčková Prêt-à-porter.

 

Nosnou myšlenkou linie Prêt-à-porter je vytvoření ideálního základu nadčasového šatníku, který zřetelně vymezuje osobitý styl. Dokonale střižené tradiční kousky oděvů se prolínají v perfektně padnoucí a mimořádně ženský soubor, který pro svou nadčasovost a materiálovou i řemeslnou kvalitu umožní efektní kombinování a také nošení po řadu let.

 

Modely linie Prêt-à-porter svým vzhledem volně navazují na kolekce Couture a vycházejí ze stejně kvalitní krejčoviny. Použité střihy jsou však méně náročné, špičkové látky ne tak opulentní, a celkové provedení je proto při zachování nejvyšší  kvality cenově dostupnější. Absolutním benefitem je práce na míru a osobní zákaznický přístup. Od originálního spodního prádla, přes vyhledávané prvky řady Silhouette, které podtrhují ženské křivky, až po jednotlivé svrchní kusy tak pro vás vznikne šatník, který dokonale padne a vždy lichotí.

Zuzana Kubíčková

Absolventka Vysoké školy uměleckoprůmyslové s mezinárodními zkušenostmi v Paříži, Miláně a Reykjavíku. Držitelka ocenění Czech Grand Design v kategorii Módní návrhář, které získala již za svůj debut na módní scéně v roce 2012. Svůj první módní salon otevřela v Praze v roce 2012 a její přehlídky kolekce Couture se záhy staly ojedinělou a mimořádně sledovanou módní i společenskou událostí. Kolekce byly prezentovány v nejvyšší věži hotelu International, dvoraně paláce Rudolfinum či mimořádně přímo na ulici noční Letné. Zásadním tématem práce Zuzany Kubíčkové jsou společenské šaty včetně velkých večerních a svatebních modelů. Charakteristickým rysem rukopisu návrhářky je ženskost linií, rafinovanost střihů, propracovaný detail a komplexnost, se kterou se věnuje i tvorbě delikátního spodního prádla a korzetů. V roce 2018 představila dostupnější linii POP přinášející myšlenku konsekventní tvorby elegantního, nadčasového a na míru tvořeného šatníku, který lze doplňovat a kombinovat. Tato linie je od roku 2023 prezentována pod názvem Prêt-à-porter.

Atelier a showroom Pařížská 16

bottom of page